Thursday 8th November 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Thursday 8th November 2012

Race No. 1$27 Thursday Buffet06:37PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1NO BOOTSCOOTING88686NBTS A Beard (Nambeelup Park)
2WEST ON LANA67788FSTDG G Hall (Thornlie)
3KRACKENATOR2828717.26J A Waters (Nambeelup)
4JUST BEVWAY55178FSTDB J Mclean (St Davids Estate)
5LUDICROUS SPEED6477217.32M A Morrone (Southern River)
6LIVA LAS VEGAS44782NBTW Rose (Nambeelup)
7AMAKI PACIFIC5843317.24P J Worthington (Nambeelup)
8ROCKET BURNER8752817.24J M Thompson (Southern River)
9MCQUILLAN82465NBTM A Morrone (Southern River)
10GOLD QUAGMIRE2248617.18M A Morrone (Southern River)
Race No. 2Bring Your Team Along06:54PM (WAtime)
Grade 4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SUDOKU ROCKET1313417.23M A Morrone (Southern River)
2WHAT’S THE DIFF14442NBTP J Worthington (Nambeelup)
3COME IN SPANNER1713417.55D S Rowe (Nambeelup)
4BARACKO TUX5336317.29D A Coldstream (Nambeelup)
5RAP ABOUT1236217.15K N Mclennan (Barragup)
6SUDOKU JET7274117.12M A Morrone (Southern River)
7EM THREE15115FSHB J Abercrombie (Banjup)
8BROTHER UNO4573117.18J M Thompson (Southern River)
9WEST ON DIAMOND7183817.22R Terrington (Port Kennedy)
10COOL FLY1125517.31H J Carter (Boddington)
Race No. 3Silvers Sands Resort07:13PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1LINGIARI7775323.03D P Brown (Gidgegannup)
2DALLAS MONELLI3677222.93D C Hobby (Nambeelup)
3PENOLA PANTHER7724522.98C M Bennett (Southern River)
4GRETEL TWO85265NBTM J Julien (Stoneville)
5SMUDGE PROOF4554723.04J M Thompson (Southern River)
6DEVINE WENCH7257623.27K E Batty (Wattle Grove)
7WHISPERING BELLE5363522.95M A Morrone (Southern River)
8FENIX RISE7682523.42S A Beard (Nambeelup Park)
9KYLIE KAN6884523.27W J Worthington (Mundijong)
10OBE OBE84664FSHB J Maclean (Southern River)
Race No. 4Essential Refrigeration Services07:29PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1OUR GIRL ELLERY64234FSHK J Foxton (Wellard)
2DEMON VIPER5815523.45S A Beard (Nambeelup Park)
3PA’S SLIPPERS8858322.98K N Mclennan (Barragup)
4UNEXCITABLE16683NBTG W V Diemen (Munster)
5MADAM KURI11222.80I E Bunny (Barragup)
6JUGHEAD4125523.24D C Hobby (Nambeelup)
7SHE’S A TIGER12455NBTF R Farrell (Harvey)
8RILACK ROBIN2638123.22C M Bennett (Southern River)
9SANTOS MONELLI7364523.62B J Maclean (Southern River)
10REILLY’S REWARD8777723.01J M Thompson (Southern River)
Race No. 5Get A Group Going07:52PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1PLATINUM ROADIE3446623.36C M Bennett (Southern River)
2CONTESSA GUNDI41223.10G V Reid (Crossman)
3COUNT TWEDO56747NBTP Catanzaro (Hamilton Hill)
4SUGAR CRUMBLE56464NBTK N Mclennan (Barragup)
5DYNAMIK THOR34424NBTM A Morrone (Southern River)
6SHE’S TWISTED3148623.43R Brankstone (Oakford)
7HEAR NO RHYTHM5485622.95I T Wynn (Wellard)
8CABERNET MONELLI121423.62D C Hobby (Nambeelup)
9ROO BOY3368723.20S A Beard (Nambeelup Park)
10UNSQUEEZABLE1376823.27G W V Diemen (Munster)
Race No. 6The Mandurah Life08:07PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ROCKIN’ ROBIN41337NBTM J Julien (Stoneville)
2EAGLE CHICKY8856823.02K N Mclennan (Barragup)
3KRIDON NOTABALE2328223.13S A Beard (Nambeelup Park)
4BAD BOY CHARLIE7234423.42J M Thompson (Southern River)
5JUSTA KURI412322.97I E Bunny (Barragup)
6PRISTINE BLUE127P122.95B J Abercrombie (Banjup)
7TYPE BEE3723523.27C M Bennett (Southern River)
8CHARLOTTE’S PICK45727NBTD P Brown (Gidgegannup)
9ASTOUNDING3673423.16M J Beamish (Southern River)
10SOLAR FORCE6687623.21M A Morrone (Southern River)
Race No. 7Foxtonracing.com.au08:22PM (WAtime)
FFA event over 302 Metres at Mandurah Of $1,640 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $140 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1WHERE’S KATIE88626NBTL M Isaac (Harrisdale)
2MIRA’S HOUSE2156317.39M A Morrone (Southern River)
3SECRET IMAGE1163716.99K J Foxton (Wellard)
4BOLLENHAGEN4112216.89B J Abercrombie (Banjup)
5RUSTY NAILS84476NBTK J Foxton (Wellard)
6COOL AZZ SHIRAZ4532417.09E A Campana (Canningvale)
7MRS GRIFF43137NBTK J Foxton (Wellard)
8RICO MONELLI4112116.94B J Maclean (Southern River)
9SIZZLING CECIL78117FSTDJ A Waters (Nambeelup)
10*** NO RESERVE ***
Race No. 8A1 Salvage & Hardware08:37PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ZULU RUMBLE73622NBTI J Vuletich (Brookton)
2UNBENDABLE2521322.79G W V Diemen (Munster)
3MR. SPRITE3714722.99D N Magistro (Oakford)
4JAKE’S HOUSE3213122.89M A Morrone (Southern River)
5DUST COUPE2766823.18M J Beamish (Southern River)
6RUBY BITS7183822.68R L Clarke (Southern River)
7SPICE TEMPLE57244NBTB J Abercrombie (Banjup)
8MAN DIME1352222.52E A Campana (Canningvale)
9PATRICIA LI28787NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10CHARLIE WAFFLES1742522.92L M Isaac (Harrisdale)
Race No. 9Black Tar08:57PM (WAtime)
Mixed 4/5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,425 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $225 3rd: $120 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1ASH’S KURI8321127.97I E Bunny (Barragup)
2TOP CLASS AVA4412828.00S B Withers (Cardup)
3SHARON MONELLI2311327.87D C Hobby (Nambeelup)
4TWO TOXIC42572NBTS B Withers (Cardup)
5HAPPY FLAME18766NBTL M Isaac (Harrisdale)
6CRUISER MAC3564627.88K N Mclennan (Barragup)
7PARANORMAL7777627.89S B Withers (Cardup)
8DERRICK’S BOY5368627.82G W V Diemen (Munster)
9CRAFTY LESLEY56244NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
10INDIAN LI7726728.00S A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 10Book Now For Christmas09:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1FLYING COOL63432NBTH J Carter (Boddington)
2KRIDON HELLRAZOR58872NBTS A Beard (Nambeelup Park)
3FIVE LEFT24125NBTR M Valenti (Barragup)
4INDUSTRY45612NBTS B Withers (Cardup)
5AT LARGE6318628.57B J Maclean (Southern River)
6SQUIZZY185FSHL J Britton (Nambeelup)
7TELOPEA1555128.04E A Campana (Canningvale)
8CLEARVIEW LODGE211FSTDD R Starkie (Casuarina)
9RAGE ON RONDO78264NBTW Rose (Nambeelup)
10ANTI CORROSION32254NBTM A Morrone (Southern River)
Race No. 11Skyracing.tv09:37PM (WAtime)
Mixed 3/4 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,495 Prizemoney.
1st: $850 2nd: $240 3rd: $125 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1WEST ON EVE1774217.25P Worthington (Nambeelup)
2NON COMPUS31253NBTL M Isaac (Harrisdale)
3CRAZY CHICKY2412617.21E Crudeli (Nambeelup Park)
4WANDY CARLA8656317.51G G Hall (Thornlie)
5TERRA ROCKA2148717.12E A Campana (Canningvale)
6LORD LOONEY1888517.20W Rose (Nambeelup)
7LEAVE ME HANGIN’41581NBTP Worthington (Nambeelup)
8AMIGO MONELLI1263217.30B J Maclean (Southern River)
9GO DANGEROUS7137816.99D S Rowe (Nambeelup)
10WEST ON DIAMOND7183817.22R Terrington (Port Kennedy)
Race No. 12Greyhoundsaspets.com.au09:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 302 Metres at Mandurah Of $1,350 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $210 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormBestTrainer

1SIR SLURPALOT67643NBTJ A Waters (Nambeelup)
2BEESTON LASS71371FSTDJ Cole (Lake Clifton)
3WEST ON ANGIE57658FSTDG G Hall (Thornlie)
4OUTA QUESTIONS4357817.17M A Morrone (Southern River)
5BLACK EYED MAN2555417.45J M Thompson (Southern River)
6SLINGSHOT DIVA15826NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
7PUNTER’S FLAME27756NBTD P Brown (Gidgegannup)
8JADIS53477FSTDE A Campana (Canningvale)
9SNOOKI55377NBTG G Hall (Thornlie)
10MAD MAG3687417.74M A Morrone (Southern River)