Tuesday 6th November 2012

Greyhound Box Draw For Mandurah – Tuesday 6th November 2012

Race No. 1Free Entry03:04PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1BROOKLYN BOY35634NBTR Brankstone (Oakford)
2JOHNNY THE BOY25175NBTM A Stewart (Gidgegannup)
3MINI COOP22223NBTD C Hobby (Nambeelup)
4DEEP DRILL37527NBTM A Morrone (Southern River)
5JOGALONG GUNDI246NBTG V Reid (Crossman)
6BOHEMIAM1FSHC M Bennett (Southern River)
7GHOSTLY SON4633NBTF P Smith (South Lake)
8PLATINUM TIGER4622FSHG G Hall (Thornlie)
9PILBARA ROSE58838NBTW Rose (Nambeelup)
10MONEY BACK88857NBTS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 2No Brown Horses Here03:22PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1GLORIA GLAD51426NBTD C Hobby (Nambeelup)
2OUTBACK DIVA68866NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
3PRECISE TIMING64581NBTB J Maclean (Southern River)
4PLATINUM NICKEL4358NBTC M Bennett (Southern River)
5DRUITT DREAMER73322NBTT Mullany (Karnup)
6MR. BIN43746NBTM A Morrone (Southern River)
7MISS TAMINA74846NBTS A Beard (Nambeelup Park)
8SENORA GUNDI3FSHG V Reid (Crossman)
9PILBARA ROSE58838NBTW Rose (Nambeelup)
10SHANE’S COMMAND35558NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 3Greyhoundswa.com.au03:39PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1LANSDOWNE ROAD33674NBTK Jovanovic (Myalup)
2DENMAR LA LA13576FSTDA K Mclaren (Nambeelup)
3VINO MONELLI372NBTD C Hobby (Nambeelup)
4TIM TAM DEBELLO48454NBTM J Beamish (Southern River)
5ZAMBORA MISS54423NBTW Rose (Nambeelup)
6CHESSON67555NBTW J Worthington (Mundijong)
7FLYING SCHNITZEL33787NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
8PLATINUM PLAYER43566NBTC M Bennett (Southern River)
9MONEY BACK88857NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10SHANE’S COMMAND35558NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
Race No. 4Cup Day Afternoon03:57PM (WAtime)
Maiden event over 490 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1BLACK TONIC62625NBTB J Maclean (Southern River)
2BUCKLE UP EVAN35632NBTP J Worthington (Nambeelup)
3MOSELLE MONELLI131FSHD C Hobby (Nambeelup)
4COOL KEEPING76376FSTDC M Bennett (Southern River)
5DENMAR NOISY28FSHA K Mclaren (Nambeelup)
6ARTY BOY64743NBTD M Menaglio (Gnangara)
7WILLIE FINISH63255NBTT Mullany (Karnup)
8ROBO QUEEN3488NBTC M Bennett (Southern River)
9MONEY BACK88857NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10KRIDON KEEPSAKE74457FSTDS A Beard (Nambeelup Park)
Race No. 5Skyracing.tv04:17PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1CAN EYE DO57716NBTP Worthington (Nambeelup)
2KLIMTASTIC7766322.81K Jovanovic (Myalup)
3LOVEY DOVEY7567422.84J E Iwanyk (Nambeelup)
4BELFAST KATHY5433422.97M S Rees (Byford)
5HO CHI MINH18634FSHT J Erenshaw (Canning Vale)
6STEPH’S KURI1825522.95I E Bunny (Barragup)
7GUN GUNDI77454NBTG V Reid (Crossman)
8TAT ZEPHYR1314222.82A K Mclaren (Nambeelup)
9WEST ON ANGIE5765823.00G G Hall (Thornlie)
10DOWNUNDER DOLL57868NBTJ Jovanovic (Serpentine)
Race No. 6Book Now For Christmas04:35PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,845 Prizemoney.
1st: $1,600 2nd: $460 3rd: $225 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1TOP DRAW DIVA1181123.00A K Mclaren (Nambeelup)
2SWEET SACRIFICE3664122.95B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
3BY STEALTH78725NBTT J Erenshaw (Canning Vale)
4DERBY MONELLI1464122.98B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
5SHEAR GUNDI3222322.80G V Reid (Crossman)
6SHAWNTEONA2447122.77B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7ROCK THE NIGHT1475822.73M A Stewart (Gidgegannup)
8GOLD MANDAGERY1161322.99J E Iwanyk (Nambeelup)
9DUST COUPE2766823.18M J Beamish (Southern River)
10GLOVES ARE OFF2236422.80J E Iwanyk (Nambeelup)
Race No. 7A1 Salvage & Hardware04:57PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1DISRESPECT24465NBTT J Erenshaw (Canning Vale)
2STEP DANCE6556822.71M A Morrone (Southern River)
3BALLIN7178823.17J E Iwanyk (Nambeelup)
4TORQUE ALOT6675323.34G E Ellis (Southern River)
5UNION LAD4334723.02G L Graham (Waikiki)
6HAILAN SHINE8785422.94B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
7GO WILD DOZER4377722.79I J Vuletich (Brookton)
8SIMPLE BULLET6765622.85M S Rees (Byford)
9WEST ON LANA6778823.17G G Hall (Thornlie)
10EBB’S FAITH3148723.28D M Menaglio (Gnangara)
Race No. 8Raptinracing.com05:12PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1INCREDIBLE RANI4618728.09F R Farrell (Harvey)
2KIRBY’S BULLET3243328.16K J Foxton (Wellard)
3SUPER SMILEY7246727.67C A White (West Pinjarra)
4HYTHE’S BEST3542427.90C M Bennett (Southern River)
5DIAMOND SIYAN2414628.28L J Rees (Byford)
6BOND COLLECTOR32584NBTS A Beard (Nambeelup Park)
7MISTY MONELLI8777827.77T Mullany (Karnup)
8SOL’S SISTER17584NBTG G Hall (Thornlie)
9TIG’S ACE4656628.58D M Menaglio (Gnangara)
10DYNAMIK PLANET74451FSTDJ A Wilson (Forrestdale)
Race No. 9Essential Refrigeration Services05:32PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1WHERE’S NODDY7544523.28G G Hall (Thornlie)
2SERGEANT SANTA4181122.78G R King (Martin)
3SKRIMSHANDER2314223.04L A Hodgson (Nambeelup)
4WHERE THERE IS21776FSTDF R Farrell (Harvey)
5HEARTACHES54767NBTJ Jovanovic (Serpentine)
6DAISY FLAME7578622.96P Worthington (Nambeelup)
7ROCK FUSION1232322.95T Mullany (Karnup)
8COMPACT LOVE42435NBTI T Wynn (Wellard)
9DOLLY’S BOY6368622.56W Rose (Nambeelup)
10WHISPERING BELLE8536322.95M A Morrone (Southern River)
Race No. 10Foxtonracing.com.au05:49PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1ALANNAH JADE44477NBTS A Beard (Nambeelup Park)
2BACCA SPRITE84512NBTM J Beamish (Southern River)
3MISS PICKUP82584NBTK Jovanovic (Myalup)
4MEGASTAR DIVA52865NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
5COSMIC GIRL57215NBTR Brankstone (Oakford)
6UNGAVABLE452NBTG W V Diemen (Munster)
7TAMMAR LAD3833NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
8BY BY56443NBTP J Worthington (Nambeelup)
9MONEY BACK88857NBTS A Beard (Nambeelup Park)
10PILBARA ROSE58838NBTW Rose (Nambeelup)
Race No. 11Mandurah Mail06:08PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $2,420 Prizemoney.
1st: $1,300 2nd: $375 3rd: $185 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1STORMY GIRL62825NBTE Crudeli (Nambeelup Park)
2HOTSHOT LISA5537NBTK J Foxton (Wellard)
3BLUE JASPER36564NBTJ M Thompson (Southern River)
4LITTLE MATTY47665NBTS A Beard (Nambeelup Park)
5TIPPING DOLLARS33555NBTK T Charles (Hopeland)
6TWISTED TORNADO3318NBTR Brankstone (Oakford)
7BAZTILLE188NBTD A Coldstream (Nambeelup)
8BIG BAD CHOPPER24NBTJ M Jeffries (Stake Hill)
9SHANE’S COMMAND35558NBTB W Thompson (Nambeelup Mandurah)
10PILBARA ROSE58838NBTW Rose (Nambeelup)
Race No. 12Greyhoundsaspets.com.au06:27PM (WAtime)
Grade 5 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,705 Prizemoney.
1st: $1,500 2nd: $430 3rd: $215 Unplaced: $80.

No.NameFormBestTrainer

1SPIRIT A MARCO2745722.81B W Thompson (Nambeelup Mandurah)
2SURFING GLEN88658NBTK Jovanovic (Myalup)
3SMILE AND WAVE6878322.78W Rose (Nambeelup)
4FRUITYLICIOUS4356722.96L A Hodgson (Nambeelup)
5CHUCKA KEEPING3258822.63P Worthington (Nambeelup)
6RUMBLING BULLET2125322.82M S Rees (Byford)
7CHUBBY CHECKER84326NBTG R King (Martin)
8INCREDIBLE BEE2212122.88F R Farrell (Harvey)
9INCARCERATE4365322.85B J Maclean (Southern River)
10DYNAMIK THOR63442NBTM A Morrone (Southern River)