Tuesday 9th November 2010

Greyhound Box Draw For Mandurah – Tuesday 9th November 2010

Race No. 1Maiden Stake (405) (1)06:07PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1HOT SHOT GIORGIE44736B W Thompson (Nambeelup)
2JUSSY BOY44857G W Batty (Bellevue)
3NEDLEY HOPSTER24A K Mclaren (Nambeelup)
4WEBBY’S PRINCESS78542A J Donohoe (Mandurah)
5RISSOLE DRAMA463B M Mcpherson (Southern River)
6COMPLICATED MISS337D C Lees (Nambeelup)
7DREAM FORCE4867S F Blair (Boddington)
8PAUA TO SURVIVE17673E Crudeli (Nambeelup Park)
9GHETTO BOOTY3564S A Lee (Barragup)
10POWER CRANK35486B M Mcpherson (Southern River)
Race No. 2Maiden Stake (405) (2)06:23PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1LAPLANDER28826I E Bunny (Barragup)
2SO VOCAL1A K Mclaren (Nambeelup)
3PRIME MOVER52731G W V Diemen (Munster)
4SNOW DRAMA61742B M Mcpherson (Southern River)
5LATINO WAY223K Harding (Southern River)
6AGENT DONNA4443B W Thompson (Nambeelup)
7OXLEY ENFORCER56172W Rose (Nambeelup)
8BROWN ALE2C M Bennett (Southern River)
9VOULA MONELLI55425S A Beard (Nambeelup Park)
10CLASSY OUTFIT14486G B Berry (Stake Hill)
Race No. 3Miami Stake06:38PM (WAtime)
Grade 4 event over 405 Metres at Mandurah Of $2,065 Prizemoney.
1st: $1,175 2nd: $335 3rd: $170 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1DEVINE SCAR77831K Jovanovic (Myalup)
2TIME TO SURF45731F Maller (Southern River)
3INAPPROPRIATE65221K J Foxton (Oakford)
4SUPREME GARSON46742G B Berry (Stake Hill)
5SIMANDOU EXPRESS11113D R Biddle (Bayswater)
6EL CASTILLO36213J E Iwanyk (Nambeelup)
7WELLARD BIKIMI36581K Jovanovic (Myalup)
8KIT GUNDI28167G V Reid (Crossman)
9HARVESTER53514J M Thompson (Southern River)
10WHAT HAPPENED61136E A Campana (Canningvale)
Race No. 4Peel Series (1)06:56PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SNAPPA GOAL85342B M Mcpherson (Southern River)
2GINETTE BALE88872B J Mclean (St Davids Estate)
3PURE MINT68738P J Worthington (Nambeelup)
4BLUE THE BUDGET56346K Jovanovic (Myalup)
5SUGAR TOOTH76645P Marotta (Middle Swan)
6FROWNER68156C M Bennett (Southern River)
7DOUBLE ENN43282J M Thompson (Southern River)
8BENT LEE61438G G Hall (Thornlie)
9MAMAKUTSI27774T M Williams (Nambeelup)
10SCARLETT MONELLI41877B J Maclean (Southern River)
Race No. 5Peel Series (2)07:11PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1OLYMPIC BOLT56153P Marotta (Middle Swan)
2NED THE BARBER84553B W Thompson (Nambeelup)
3DESPERADO81267P S Harvey (Nambeelup)
4BUGZEE SHADOW51141I E Bunny (Barragup)
5GONE TOO LONG41555J E Iwanyk (Nambeelup)
6GOIN’ OKEE21121J B Fleming (Harrisdale)
7ONE QUICK LESSON76517K Jovanovic (Myalup)
8SKY SHADOW13272J M Thompson (Southern River)
9TEAR DROP TOM55768C M Bennett (Southern River)
10TULLIAN BALE35584G G Hall (Thornlie)
Race No. 6Peel Series (3)07:28PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1NURSE TRINA11611P S Harvey (Nambeelup)
2AMBER’S MISS57141G B Berry (Stake Hill)
3DOING MY THING21425E Crudeli (Nambeelup Park)
4CHARMA GUNDI25626G V Reid (Crossman)
5FIRST ASSETT56274B W Thompson (Nambeelup)
6MY DAD’S KEEPER77437S A Lee (Barragup)
7TARANGAU57834J M Thompson (Southern River)
8CRAZY OCTANE33248J B Fleming (Harrisdale)
9KARTEISH COURTY67887S A Beard (Nambeelup Park)
10MOUNT BLAZE55577W Rose (Nambeelup)
Race No. 7Peel Series (4)07:46PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

186775D R Starkie (Casuarina)
2FEVER FREEWAY45554K Harding (Southern River)
3EXPRESS SHAMBI35188G B Berry (Stake Hill)
4GLOMING11145B J Abercrombie (Banjup)
5MY CAMIRA23511S A Lee (Barragup)
6SLUSH PUPPY77232J A Wilson (Forrestdale)
7VASUKI14752G S Shaw (Hillman)
8MISS MUSCAT86266A K Mclaren (Nambeelup)
9ON A ROLL32774P S Harvey (Nambeelup)
10NERISSA ALLEN84778J M Thompson (Southern River)
Race No. 8Peel Series (5)08:02PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1GO WILD SOPHIE15734G W V Diemen (Munster)
2GOOD ODDS GIRL41736E A Campana (Canningvale)
3IN BRIEF11145M J Beamish (Southern River)
4TAKE ME BACK62653B M Mcpherson (Southern River)
5NIFTY NIN37386G W Batty (Bellevue)
6RAPT ALL WRONG43285G S Shaw (Hillman)
7BEESTON35634J Cole (Lake Clifton)
8SPARTAN TIGER15464B J Maclean (Southern River)
9HIGHLY REGARDED76778B W Thompson (Nambeelup)
10ICE SHAK41746B Keel (Canning Vale)
Race No. 9Peel Series (6)08:20PM (WAtime)
Grade 5 Heat event over 405 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1PAGE MARKER44226B M Mcpherson (Southern River)
2SWIFT SCHOONER55433S A Beard (Nambeelup Park)
3BUB LOW44374P Marotta (Middle Swan)
4MARLOO’S REVENGE66454L S Celenza (Girrawheen)
5AUSSIE BAZZ68556C M Bennett (Southern River)
6LOCKHART MONELLI57531B J Maclean (Southern River)
7JAIL TIME72853P Worthington (Nambeelup)
8GOOD ODDS STACE22161E A Campana (Canningvale)
9MEYER’S LUCK48787W A Brown (West Swan)
10NADINE DREAM41677G W Batty (Bellevue)
Race No. 10Maiden Stake (490)08:35PM (WAtime)
Maiden event over 490 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1SANDY’S ARGUMENT32253P S Harvey (Nambeelup)
2GINGER MONELLI334B J Maclean (Southern River)
3KANO’S ENDEAVOUR43282L S Celenza (Girrawheen)
4SALLY’S JEWEL34357P J Worthington (Nambeelup)
5SPIDER BENNETT76554M A Morrone (Southern River)
6TINTAGLIA42D M Menaglio (Gnangara)
7TRICKY TEST35672F Roberts (Huntingdale)
8COSMIC CAN56434S A Beard (Nambeelup Park)
9MANOLO BLAHNIK24748G W Martin (Southern River)
10CURFUFFLE66767G S Shaw (Hillman)
Race No. 11Maiden Stake (405) (3)08:52PM (WAtime)
Maiden event over 405 Metres at Mandurah Of $1,740 Prizemoney.
1st: $950 2nd: $270 3rd: $135 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1RUBY CHIEF68832P Worthington (Nambeelup)
2C’MON DARLING67541A J Donohoe (Mandurah)
3SURE SMART31847W A Brown (West Swan)
4PSYCHOTIC SISTER54137D C Lees (Nambeelup)
5SPEEDY ENDEAVOUR65335L S Celenza (Girrawheen)
6SWIFT MANDAGERY52523B W Thompson (Nambeelup)
7STACKY’S STRIKES23684G W V Diemen (Munster)
8KNIGHTY14A K Mclaren (Nambeelup)
9GILBARCO66368B M Mcpherson (Southern River)
10BREMER BAY44187L J Rees (Byford)
Race No. 12Kanyana Stake09:07PM (WAtime)
Grade 5 event over 490 Metres at Mandurah Of $1,960 Prizemoney.
1st: $1,100 2nd: $315 3rd: $160 Unplaced: $55.

No.NameFormTrainer

1TILLA MONELLI53231B J Maclean (Southern River)
2CHALANA SURFIN’64515C Godfrey (Wooroloo)
3TIANI BLIND76755B J Maclean (Southern River)
4POLLINATOR68886D M Menaglio (Gnangara)
5DOOF DOOF34882P Worthington (Nambeelup)
6YELLA GRANDO74774W Rose (Nambeelup)
722256K Harding (Southern River)
8SPOOKY BULLET13314L J Rees (Byford)
9LIZENBEE25434M J Beamish (Southern River)
10TYPICAL BLONDE32662D R Starkie (Casuarina)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments