Monday 3rd May 2010
Greyhound Box Draw For Wentworth Park – Monday 3rd May 2010
1st: $3,200 2nd: $380 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1SISTER CLEMENTS3T643R Matic (Canyonleigh)
2PRINCESS BLING42524R R Bell (Blacksmiths)
3JERRY BE GOOD51344J L Antonelli (Kemps Creek)
4RHETT'S SON31652M J Harvey (Lewiston)
5FRESCO FLYER11544R H Shepherd (Freemans Reach)
6CELTIC BIRD38713A Foley (Maitland)
7SIX ANGELS32447M P Arncliffe (Castlereagh)
8FRONT THE BENCH43445T Ransom (Mallabula)
9SILENZIO D'ORO58232S Ma (Forestville)
10SPRING PATRICK57761B N Barber (Bligh Park)
1st: $3,200 2nd: $680 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1PULP62231C Chappelow (Sylvania Heights)
2RADATAIN13116T A Wilson (Fassifern)
3TOLLMAX24433E A Anderson (Mount Rankin)
4SMOKEY MACOOL81376M R Dawson (Mt Forbes)
5MAD MARTY BEE12337A J Lord (Cawdor)
6LUCKY PADDY47578P J Byrne (Badgerys Creek)
7SERGIO86362J F Barrett (Lake Haven)
8BIG BUNGA11641J A Mackay (Richmond Vale)
9ALL THE MAGIC47714R W Green (Warners Bay)
10SHARON'S GIRL68227D A Mahoney (Rossmore)
1st: $3,200 2nd: $680 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1STARBURST DELL45811S D Barron (Cambridge Park)
2CRUSADER LOVE14738H Markou (Bargo)
3EXPRESSO36133S C Atkins (Maryland)
4WHEELY SMART16216M Ferguson (Catherine Field)
5WATCH THIS61276D F Gatt (Ingleburn)
6BITOLA STAR68133R C Neville (Mascot)
7MRS TRICKETT13462W J Harper (Wyee)
8TRUE STATE64173B J Caden (Casino)
9KAPSALI56268T A Ebbeck (Blackalls Park)
10VANE UNO73714R W King (Rutherford)
1st: $3,400 2nd: $750 3rd: $350 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1FRECKLE FACE22541J L Martin (Primbee)
2SALVATORE14217E J Castle (Sawyers Gully)
3HEADLINE ACT23746N Clifton (East Maitland)
4DYNA MAID46625J P Vassallo (Smithfield)
5*** VACANT BOX ***
6PYFO MOSTLY11411A J Lord (Cawdor)
7LAURA'S LEGACY42215W M Dance (Somersby)
8ALTARIO15664D M Warren (Mummel)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
1st: $3,400 2nd: $750 3rd: $350 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1KIRMARLISA LASS32138M J Sullivan (Bargo)
2VARGAS54242S Smith (Branxton)
3PACK OF CHEWY34132C Williams (Albion Park Rail)
4BERELLA SHILO13186L E Renner (Spring Creek)
5GAY TEXELLA14871J Little (Wilton)
6TORRINGTON MISS51611E J Castle (Sawyers Gully)
7KEVIN LEE21134C M Reinke (Londonderry)
8AIRBAG11413K J Staines (Jerrawa)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
1st: $3,400 2nd: $750 3rd: $350 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1CAWBOURNE JAKE75142A J Lord (Cawdor)
2MAIN ROAD22438C M Proctor (Londonderry)
3HOOKY BOOKY11668M Bell (Austral)
4PERSUADE51344M Bell (Austral)
5DARK SEA23656S Veli (Campsie)
6REB SECRET66816W M Boreland (Werombi)
7TAYLOR'S REUNION66164A P Lauric (Balgownie)
8AFROMAN11454S A Beard (Nambeelup Park)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
1st: $3,200 2nd: $680 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1LORNE BOWLER71162M S Matic (Canyonleigh)
2FREAKY LEE56763K T Pedrana (Cranebrook)
3STUNNING DANCER5F613S E Swain (Box Hill)
4LORD SNOOTY25234D J Broadrick (Hilltop)
5PREMIER HARRY34135A J Lord (Cawdor)
6PLUGGER BANQUET42242K J Staines (Jerrawa)
7TOKYO TOMMY33271O M Langley (Berkshire Park)
8AUNTY EDNA27471W R Sugars (Voyager Point)
9RICHIE'S DREAM82748M P Arncliffe (Castlereagh)
10OUT OF TIME37874A Rapa (Northmead)
1st: $3,200 2nd: $380 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1OFFSIDER24336B F Hall (Thirroul)
2RICKY LEE14225C M Reinke (Londonderry)
3NERRIGUNDAH32683W J Harper (Wyee)
4FASCINATE MARINA33313N E Holloway (Hamlyn Terrace)
5FIVE TO LIFE82385A J Lord (Cawdor)
6LIZZIE TAYLOR21245B F Hall (Thirroul)
7ILLUSIONIST FLO25655D T Betts (St Marys)
8STRONG DROP41828J T Brain (Lidsdale)
9QUICKLEE TOMMY58538T Richards (Wyongah)
10SHE'S FAIR74547D A Traino (Matraville)
1st: $3,200 2nd: $680 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1CUPPA KOKO48338D J Broadrick (Hilltop)
2MIRROR KISSER62633S Kutnjak (Minchinbury)
3SOPHIA'S SHIRAZ44261C M Proctor (Londonderry)
4OVERAWED26216P R Jones (Koonawarra)
5SILENT BEACH3211J L Antonelli (Kemps Creek)
6DIGITAL STRIKE45227P Lagogiane (Greystanes)
7HITMAN SANDOW12521C M Reinke (Londonderry)
8SOPHISTICATED23352M P Hardman (Bligh Park)
9NITRO SANDY54847M P Arncliffe (Castlereagh)
10SILK TIE67781M J Wotton (Kemps Creek)
1st: $3,200 2nd: $680 3rd: $320 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1AUGUST RAIN34746M P Arncliffe (Castlereagh)
2ABBY GLEN53212L J Whitton (Spring Hill)
3EMJACK OSTI22335B J O'Neil (Wellington)
4KAYFAB FANTASY17251W L Lay (Kurri Kurri)
5COMB67121A Foley (Maitland)
6KAILUA BAY21164P Stamenkovic (Londonderry)
7UFOLOGY63712D W Pickering (Wilberforce)
8MAGIC POINTS16722J K Coleman (Carwoola)
9DI LEE41615K T Pedrana (Cranebrook)
10RED HOT SPECIAL61864M J Wotton (Kemps Creek)