Monday 26th April 2010
Greyhound Box Draw For Albion Park – Monday 26th April 2010
1st: $600 2nd: $170 3rd: $100 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1SAT FAT27D A Turley (Leeville)
2PETITE SIZE537B I Millard (Morayfield)
3WICKET LEE33686B J Distant (Trinder Park)
4SHEZA SHOW58626C W Roberts (Banyo)
5AGENT OSO533A Monaghan (Dyraaba)
6EXTRA CLASSY36636N D Murdoch (Oakhurst)
7CALL ME BARNEY4R J Gatti (Glasshouse Mountains)
8ISA PRINCE3K M Snow (Cornubia)
9COSMIC COLOURS5S J Missen (Upper Caboolture)
10KIRALEE ANNE5R G Nelson (Bundamba)
1st: $600 2nd: $170 3rd: $100 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1EMMY KEOGHR J Gatti (Glasshouse Mountains)
2HOWIE'S GEMMAS J Missen (Upper Caboolture)
3COOL GENETICS37B I Millard (Morayfield)
4DOUBLE SHIRAZ5C J Fry (Greenbank)
5HONOLULU LULUJ B Shaw (Churchable)
6PUSH AND SHOVE46287L G Kleinhans (Morayfield)
7VERY NEARLYA Monaghan (Dyraaba)
8URBAN GHOSTG J Sciortino (Forestdale)
9MIDNIGHT FEAR6N D Murdoch (Oakhurst)
10MISTY KIRALEE6R G Nelson (Bundamba)
1st: $680 2nd: $190 3rd: $110 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1EMM CEE GEE352T A Sharpe (Atkinson Dam)
2DEAGON SUMMER72764L W Sutcliffe (Deagon)
3GIRL TEXADA84221A L Dargusch (Lowood)
4MIGHTY CLASSY744N D Murdoch (Oakhurst)
5ROSE OCTAVIA64363D I Lennon (Churchable)
6KOSY AZZ43223B J Young (Morayfield)
7RED ROCKET31S P Zammit (Willowvale)
8HOT FROG44372D Turley (Leeville)
9COSMIC COLOURS5S J Missen (Upper Caboolture)
10DOUBLE SHIRAZ5C J Fry (Greenbank)
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1ALANNA LORIAN43464C E Suttle (Redland Bay)
2KERRY DEAN45226P R Robson (Redcliffe)
3RYGHT THROUGH62428J D Ahern (Stafford)
4BLACKJACK JACK43616A J Cameron (Morayfield)
5LETTUCE WHISTLE77366H M Keep (Deception Bay)
6SHARP RIVAL65285M J Emery (Churchable)
7DYNAMITE MATILDA56464B N Morris (Lowood)
8HEZA RACERF7746J L Reimer (Rush Creek)
9SPEED SPIKE36765M Burman (Park Ridge)
10CALL ME RAMBO76784R J Gatti (Glasshouse Mountains)
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1MOTORCYCLE MIKE23733K G Myers (Kallangur)
2LYNNE QUATRO64553G R Noffke (Coominya)
3SIR TREND1125T A Sharpe (Atkinson Dam)
4TECHNO DANCE45351M C Tharle (Redland Bay)
5ELLIOT TEE512D J Irwin (Maudsland)
6FLAMING RED26673P R Quarrell (Strathpine)
7HOLD THE PHONE72612J D Ahern (Stafford)
8MAX BEAR64582J W Hutchinson (Rush Creek)
9ARISSA34217D A Turley (Leeville)
10BOUNCER LEE46418B J Distant (Trinder Park)
1st: $1,520 2nd: $430 3rd: $240 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1PREMIER CHIEF31212P R Quarrell (Strathpine)
2TEXAS RANGER55655B M Kutner (Postmans Ridge)
3MAJOR SPIRIT41876J T Pay (Park Ridge)
4DYNA SAW27652T O Tzouvelis (Ormeau)
5WRITE OFF BART76871T O Tzouvelis (Ormeau)
6CLASSY CHA CHA54624N D Murdoch (Oakhurst)
7KATHY'S RECALL31676P R Quarrell (Strathpine)
8ROMAN EXPRESS52112C G Hamilton (Morningside)
9*** NO RESERVE ***
10*** NO RESERVE ***
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1SHEZA SURFER88683J L Reimer (Rush Creek)
2DIAMOND SPAR43572J T Edwards (Fernvale)
3HAPPY CLOWN12162T A Noble (Karrabin)
4CONGRATULATIONS48451B J Hazelgrove (Crestmead)
5METEORA35513G W Gilbert (Tivoli)
6MISS AMY JADE12334D J Pollock (Waterford West)
7CARLINFORD FROST37231E G Griffin (Glasshouse Mountains)
8STOP LOOKING55646H M Keep (Deception Bay)
9I'M NOT BLUE37665R E Chandler (Cleveland)
10HELL UNLEASHED75445S G Lennon (Burpengary)
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1LADY STANLEY13172D L Norris (Springfield Lakes)
2MIDNIGHT SURF28216B J Hazelgrove (Crestmead)
3SASSY TEXADA62328A L Dargusch (Lowood)
4POSITANO44111V J Irwin (Maudsland)
5JIM'S ABILITY26121T L Keegan (Bracken Ridge)
6PRAYING MANTIS41111R A Belford (Logan Village)
7SLICK APPROACH32241S J Hunt (Atkinson Dam)
8HEZA WILD ONE77225J L Reimer (Rush Creek)
9FLAMING RED26673P R Quarrell (Strathpine)
10RYGHT FINISH12253J D Ahern (Stafford)
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1SURF THE REEF45755J T Pay (Park Ridge)
2NEASSA BALE84652T O Tzouvelis (Ormeau)
3EMMA ALLEN17866T O Tzouvelis (Ormeau)
4WIGGLE DOOLEY67172B T Dull (Fernvale)
5BLUE STORM MISS18253G M Falla (Glamorgan Vale)
6MISS BLACK MAGIC22324B A Davies (Bundamba)
7SIDE CUTTER74235B N Morris (Lowood)
8UNO PLAY BOY42322H M Keep (Deception Bay)
9THAT'S BUDDY32746J T Pay (Park Ridge)
10*** NO RESERVE ***
1st: $1,310 2nd: $380 3rd: $190 Unplaced: $50.
No.NameFormTrainer
1DOYEN STAR46126R J Ayre (Burpengary)
2LADY RAZORBACK77643R N Essex (Greenbank)
3SETANTA53541J T Pay (Park Ridge)
4DUFFY114M Mcardle (Tugun)
5BE WARNED88231M J Emery (Churchable)
6DECISION TIME57684J L Reimer (Rush Creek)
7MAYWYN GLORY74216R N Essex (Greenbank)
8ALEXIS FIRE62542B T Linnan (Lake Clarendon)
9SWELL SERVER21158G W Linnan (Gatton)
10SMACKO46325D A Turley (Leeville)